פרופיל

 
 

נורית פוטוק הינה שמאית מקרקעין מוסמכת ומפקחת בנייה עצמאית, המעניקה שירותי ניהול, תיאום ופיקוח לפרויקטים בכל אזור המרכז והשרון. נורית פוטוק הקימה את משרדה לפני למעלה מ-7 שנים במטרה להעניק פתרון איכותי ומקיף ללקוחות הקצה בפרויקטים שונים בתחום הבנייה. המשרד מספק את שירותיו ללקוחות פרטיים ומתאם את כל מכלול העבודות וההליכים הדרושים בהקמת בתים צמודי קרקע ודירות.


נורית פוטוק מביאה איתה לכל פרויקט ניסיון רב שנים בעבודה עם בעלי מקצוע בתחום הבנייה, לרבות אדריכלים, קבלנים, אדריכלי נוף, מעצבי חוץ ופנים, מהנדסים ועוד. לקוחותיה של נורית פוטוק פונים אליה ישירות ומקשרים אותה לאדריכל, ובזכות המוניטין שלה בתחום, לעתים האדריכלים הם שממליצים עליה.


תהליך:
הכנות –
נורית יושבת עם הלקוח, מאזינה לבקשותיו, לציפיותיו ולחזונו, ומגבשת מסגרת תקציב. כמו כן, היא עוברת על תוכניות האדריכל ומפיצה אותן לקבלנים המתאימים. לאחר מכן, בוחן המשרד את הצעותיהם, משווה ביניהן ומנהל משא ומתן לבחירת הקבלן הנכון והמשתלם ביותר לביצוע העבודה.


מהלך העבודה – נורית מגיעה באופן יום-יומי לאתר הבנייה, ומייצגת את לקוח הקצה ואת האינטרסים שלו באתר. נורית מלווה באופן צמוד את תהליך הבנייה ומספקת פתרונות בזמן אמת לכל צורך ובעיה, לרבות וידוא כי העבודה מתבצעת לפי התוכניות, תיאום לוח הזמנים בין הגורמים השונים וניהול התקציב של הפרויקט.


נורית בוחנת גם את טיב העבודה, על מנת להבטיח שהבית יצא מושלם ויעמוד בכל תקני הבנייה והבטיחות. במקרה הצורך, היא אף מתמודדת עם מחדלים ותקלות ומנהלת משא ומתן מול אנשי המקצוע השונים. לכל אורך הפרויקט, מקבל הלקוח לידיו דוחות מפורטים וסדירים המדווחים על ההתקדמות, וכך הוא מעורה בכל המתרחש.


סיום העבודה – הליווי הצמוד של נורית נמשך גם לאחר סיום הפרויקט, וכך במידה ומתגלים ליקויי בנייה בהמשך, משרדה הוא שפונה לקבלן ודואג לתיקון הליקוי. שירותי פיקוח הבנייה של נורית פוטוק מאפשרים ללקוח לקבל מוצר סופי ברמה גבוהה לעין ערוך מזו שיכול היה להשיג בעצמו, תוך חיסכון משמעותי בזמן ובכסף.


פרויקטים:
בית במושב חרוצים
בית בצהלה
קאנטרי קלאב צהלה
דירות ברובע לה העיר
דיור ב- YOU
דירות באקירוב
פנינת הים
ועוד


 

  נורית פוטוק
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר